انباشت زباله در محله‌های منطقه ۶ اهواز

دوشنبه 24 اردیبهشت 1403 ساعت 16:28

شهردار منطقه ۶ شهرداری اهواز در مورد وضعیت اخیر انباشت زباله در محله‌های این منطقه توصیحاتی ارائه داد.

پسماند ایران : سید رشید شجاعی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت نامطلوب خدمات شهری در دو روز اخیر در محله‌های منطقه ۶ شهر اهواز اظهار کرد: پیمانکار امور خدمات شهری منطقه ۶ شهرداری اهواز به دلیل برخی مشکلات مالی و کارگاهی، در واریز به موقع بیمه کارگران سهل‌انگاری داشته ‌و برای بیمه کارگران معوقه ایجاد شده است.

وی افزود: این مساله موجب اعتصاب و از دست کشیدن کارگران از کار شد و در دو روز اخیر امور خدمات شهری از جمله جمع‌آوری زباله کامل انجام نمی‌شد و مطلوب نبود. این مساله در حال ایجاد شده است که پیمانکار مطالباتی از شهرداری ندارد، زیرا شهرداری اهواز معوقات بیمه کارگران را به حساب تامین اجتماعی واریز کرده و بیمه کارگران برقرار شده است.

شهردار منطقه ۶ شهرداری اهواز گفت: دو شب است که شاهد انباشت زباله در محله‌های منطقه ۶ از جمله در کوی علوی، کمپلوی جنوبی و شمالی، کوی سیاحی، عین ۲، کروشات و گلدشت بوده‌ایم و شرایط امور خدمات شهری در این محله‌ها مطلوب نبوده است.

وی افزود: از امروز صبح (اردیبهشت‌ماه) کارگان به مشغول به کار هستند و در تلاش هستیم با همکاری سایر سازمان‌ها و مناطق، کار انجام شود و شرایط تا فردا صبح به حالت عادی بر می‌گردد.