رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج خبر داد؛ جمع آوری روزانه ۱۰ تن زباله عفونی در کرج

یکشنبه 07 خرداد 1402 ساعت 14:29

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج با بیان اینکه روزانه بیش از 10 تن زباله عفونی در سطح شهر تولید و جمع آوری می شود، گفت: این سازمان بیش از دو هزار مرکز درمانی و کلینیکی را تحت پوشش خدمات جمع آوری زباله های عفونی قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری پسماند ایران، محمدرضا خسروی، رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: این سازمان بیش از دو هزار مرکز درمانی و کلینیکی را تحت پوشش خدمات جمع آوری زباله های عفونی قرار داده است و روزانه بیش از ۱۰ تن زباله عفونی در سطح شهر تولید و جمع آوری می شود.

و یافزود: پسماندهای عفونی ۱۷ بیمارستان و حدود دو هزار درمانگاه، مطب پزشکی و کلینیک به صورت روزانه توسط عوامل سازمان مدیریت پسماند با تجهیزات و ماشین آلات مخصوص جمع آوری و برای دفن بهداشتی در لندفیل مخصوص زباله های بهداشتی به مرکز حلقه دره منتقل می شود.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج با اشاره به اهمیت ماموریت این سازمان در جمع آوری پسماندهای عفونی بیان کرد: جمع آوری پسماندهای عفونی با استفاده از سه دستگاه خودروی مکانیزه و چهار دستگاه خودروی نیسان مخصوص تحت نظارت کارشناسان این سازمان صورت می گیرد.

اخبار مشابه